Galvanizácia pleti

Galvanizácia pleti oživuje a dodáva pokožke energiu
Účinky
intenzívne hydratuje a zabraňuje nadmernej strate vody
stimuluje bunky kože k regenerácii, spomaluje proces starnutia
vyhladzuje vrásky a zanecháva pokožku hladkú a hebkú
regeneruje a upokojuje pokožku vystavenú slnečným lúčom

postup: peeling..peptidum sérum..kolagen zapracovaný galvanizáciou..lifting mask..očný krém s hadím jedom
Aktívne zložky:
Kolagén – látka, ktorá pomáha zachovať mladosť. Dlhodobo chráni pleť proti strate vlhkosti, zvyšuje pružnosť a vyhladzuje vrásky. Pravidelnou aplikáciou účinne brzdí zánik prírodného kolagénu v koži a tak spomaľuje proces jej starnutia.
Kyselina hyalurónová – využíva sa ako prirodzený film, ktorý chráni zrohovatenú vrstvu kože proti prenikaniu škodlivých chemických látok, vírusov a baktérií. V kozmetike sa považuje za jednu z najhodnotnejších zvlhčujúcich zložiek. Je zodpovedná za primeranú hydratáciu pokožky, zabraňuje nadmernej strate vody. Vyhladzuje a ošetruje pokožku.
Koloidné striebro (nanočastice striebra)– známe aj pod názvom „životodarný prvok“ je mimoriadne účinná protizápalová a antibakteriálna látka, panaceum na aknóznu a problematickúpleť. Tento prvok regeneruje a hydratuje pokožku, upokojuje ju a zmierňuje podráždenie. Predstavuje silnú zbraň v boji o zachovanie mladej a pevnej pleti.
Syn ake – zložka sa vyznačuje výbornými vyhladzovacími a protivráskovými vlastnosťami, špecializuje sa na boj proti mimickým vráskam. Uvoľňuje svalové bunky, čím má okamžitý účinok a prináša dlhodobé efekty.